O nás

úvodní foto

Kadeřnictví Gabriela vás vítá na svých webových stránkách. Základem našeho kadeřnictví je absolutní spokojenost. Tímto vás zveme k návštěvě a nabízíme kvalitní střihy, krásné odstníny barev a ozdravné kůry pro dokonalé zdravé vlasy. Podle přání vytvoříme účes na všední den, ale i třeba extravagantní, společenský nebo svatební. K dokonalému výsledku bude o vaše vlasy postaráno špičkovou vlasovou kosmetikou značky Wella Professionals.

Produkty se kterými pracujeme:

Illumina color

wella illuminaIllumina color - mimořádně zářívá, průsvitná pernamentní barva. Jedná se o největší inovaci značky Wella Professionals v barvách za poslední roky. Její patentovaná technologie chrání kutikulu a zachovává její průsvitnost. Tím respektuje přirozeně tmavší a světlejší místa vlasu.


Color touch

wella colorColor touch je semi-permanentní barva na vlasy. Její složení je bez amoniaku a light2color complex, který v testech prokázal zvýšení lesku o 63% oproti nebarveným vlasům.

Koleston Perfect

kolestonKoleston perfect - pernamentní (stálá) barva, ktera kryje 100% šedivé vlasy, maximálně šetří strukturu vlasů, chrání pokožku, dodává lesk, má schopnost vyrovnat odstín v celé délce vlasů, vytvoření obrovské škály odstínů pomocí mixtónů.

Cellophanes

cellophanes

Clear

Bezbarvý lesk, který dodává zářivost zrcadla jakémukoli typu vlasů. Výsledky jsou oslňující!

Golden Brunette

Je jako chameleon, měnící se na světle podle toho, jakou má náladu. Zářivá hnědá s odlesky blond, tato dívčí bohyně si hraje s rozměrem dvou tónů. Hravá a zábavná, má schopnost vidět vše z té lehčí stránky, co se týče vlasů i života. Ženy se světle hnědými vlasy mohou získat více blond důrazu. Blondýnky mohou objevit svou temnější stránku pomocí medově-hnědých tónů.

Red Brunette

Ve skrytu dumá nad tím, zda být klasickou brunetou nebo zvolit zářivě rudou. Půvab tohoto odstínu osciluje od tónu k tónu a její kaštanové odlesky jsou uhrančivě krásné. Červené brunetky flirtují s barvou, dodávají špetku koření hnědým vlasům nebo dotek červené do tmavších hnědých vlasů. Zrzky s vybledlou barvou mohou obnovit zářivost vlasů pomocí Red Brunette a vylepšit tak jejich hloubku a vitalitu.

Deep Brunette

Vášnivá diva se noří hluboko do ořechových tónů. Krása této brunetky vyjadřuje její temnější stránku pomocí intenzivní hnědé. Použijte na středně až tmavě hnědé vlasy pro bohatost a výjimečnou hloubku barvy. Světlejší brunetky zažijí delikátnost sytě hnědého odstínu.

Pearl Blonde

Dívky jako mihotající se hvězdy života dokážou prozářit noc (svůj oblíbený čas) pomocí šokující třpytivě bílé blond barvy vlasů. Na jakýkoli blond odstín použijte pro redukci žlutých podtónů. Fialová báze omezuje bronzový nádech a přitom zůstává stále čirá. Pearl Blonde může být použita dokonce i jako rozjasňující a pečující procedura mezi dvěma barveními u ostatních blond odstínů.

Honey Blonde

Městská kovbojka s víc než jen dotekem zářivého okouzlení. Její kadeře v barvě pšenice připomínají lány, vlnící se ve větru prérie, ale stejně tak i ruch Times Square. Honey Blonde může být míchána ve stejném poměru s Pearl Blonde pro teplý béžový odstín. Použijte Honey Blonde po odbarvení nebo pro natónování jakéhokoli blond odstínu.

Golden Blonde

Je úžasně zářící, hluboká a intenzivní. Hvězdná blond, která připomíná zlaté časy filmových hvězd, zalitých září reflektorů. Odstín Golden Blonde z vás učiní celebritu a postaví vás do centra dění. Na světle zrzavých vlasech nádherně zazáří a stejně tak poslouží pro dodání nádechu luxusu na vlasech blondýnek a světlých brunetek.

Gold Red

Odhaluje krásu teplých medových barev a dodává dotek červené bohatým zlatým odstínům. Je jemnější než karmínová barva, září zlatavými podzimními tóny, dodává výjimečný půvab svůdným dívkám. Tento odstín je dokonalý na tmavě blond a červené barvě. Používejte ho na světlou až středně blond pro vytvoření atraktivní zlaté červené, přidejte ho k tmavě blond pro středně měděnou červenou, anebo docilte roztomilý přirozený odlesk měďáku na světle hnědých vlasech.

Hot Red

Pobuřující červená, která se nebojí stanout v samém centru pozornosti. Umělecká a okázalá, je plná vášně a úkladů, ve spojení s kadeřemi v barvě chilli a správnou osobností. Je plná hřejivých plamenů, zintenzivňuje středně hnědou a u středně blond odstínů dosahuje ohnivě červeného efektu. Brunety mohou prozářit své dny intenzivní dávkou kořeněných oranžově-červených tónů. Světlé brunety mohou použit Hot Red a proměnit své vlasy v záplavu kořeněné kaštanové. Dámy se sytě červenými vlasy volí Hot Red, aby oživily svou barvu a brunetky aby okořenily svůj hnědý odstín.

Red Red

Sytá ryze červená barva ? nic není intenzivnější než tento pikantní odstín pro femme fatale. Připomíná éru slavné dávno minulých časů a je samým ztělesněním svůdnosti. V závislosti na stávajícím odstínu můžete zintenzivnit u červených barev jejich rubínovou rafinovanost: tmavě červená může získat větší hloubku, světlejší červené lze pomocí odstínu Red Red rozzářit. Zlatovlásky mohou zvolit odstín vyleštěné mědi.

Certifikáty